پنج شنبه, 25 مهر 1398ملاقات نماینده شهرستان بروجن، خانم دکتر ربیعی ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر فرادنبه با مسئولان

 

ملاقات نماینده شهرستان بروجن، خانم دکتر ربیعی ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر فرادنبه باتفاق دکتر جوادی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی در محل مجلس شورای اسلامی با دکتر مونسان ، مهندس جانباز معاون وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، دکتر سید حمید پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی برنامه بودجه کشور

ملاقات رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی کشور که توسط خانم دکتر ربیعی هماهنگی و وقت ملاقات برای شوراها و شهرداران و دکتر مونسان صورت گرفت و در این جلسه طرح موضوعات مربوط به هر کدام از شهرها در حوزه کاری دکتر مونسان و اخذ دستور مساعدت صورت گرفت.

WhatsApp Image 2019-08-05 at 9.57.02 AM

برای شهر فرادنبه در خصوص  بحث تملک بزرگترین قلعه تاریخی استان در فرادنبه با همکاری شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی و میراث فرهنگی استان مقرر شد انجام بگیرد و همچنین اخذ دستور در خصوص پارک قزل گریش در کنار جاده کریدور شمال به جنوب و جاده ترانزیتی بندر به بندر و لزوم تجهیز و تکمیل این پارک باتفاق بوستان و پارک آزادگان جهت استفاده شهروندان محترم و مسافرین و گردشگران و هموطنان اخذ دستور مساعدت صورت گرفت.

در ملاقات با دکتر پورمحمدی دستور جلسه ای برای پیگیری و بررسی مشکلات حریم خطوط و لوله گاز در شهر فرادنبه را دادند. همچنین برای سایر درخواست های ارائه شده دستور بررسی و مساعدت لازم داده شد.

WhatsApp Image 2019-08-05 at 7.19.26 AM

در ملاقات شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با مهندس بیگلری فر مدیرعامل آبفای شهری استان که با هماهنگی و رایزنی نماینده شهرستان انجام شد، موضوعات زیر مطرح گردید:

1-     مشکل فرسودگی و زنگ زدگی بیش از 20کیلومتر شبکه آب شرب داخل شهرکه جنس انها فلزی و بالای 40سال است و باعث تغییر رنگ آب می شود.

2-     مشکل 7.5 کیلومتر خط انتقال از چاه آهکی آهویه به مخازن و منبع آب که تماما جنس آن فولادی بوده و به دلیل زنگ زدگی بسیار زیاد داخل لوله موجب تغییر رنگ و کیفیت آب می شود که با توجه به مستندات مقرر شده این خط انتقال تعویض گردد.

3-     شبکه فاضلاب شهری فرادنبه که از سال 88 تاکنون 50درصد آن اجرا و بیش از 30 کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب اجرا نگردیده

4-     درخواست تجهیز و تکمیل تصفیه خانه فرادنبه که 15میلیارد اعتبار لازم دارد.

WhatsApp Image 2019-08-05 at 7.20.20 AM

بازدید 585 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار شهرداری

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراح و پشتیبان : شرکت عصر داده ویستا |وب سایت رسمی شهرداری فرادنبه. کلیه حقوق محفوظ است.