خیز تا از در میخانه گشادی طلبیم                                               به ره دوست نشینم و مرادی طلبیمشهرداری فرادنبه

اشک آلوده ما ، گرچه روان است ولی                                               به رسالت سوی او پاک نهادی طلبیم

بر در مدرسه تا چند نشینی حافظ                                                خیز تا از در میخانه گشادی طلبیم

با درود و سلام به روح و روان پر فتوح شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و امام شهداء و آرزوی صحت و سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام عظمای ولایت و خسته نباشی خدمت همه دولتمردان و خدمتگزاران به مردم در نظام اسلامی .

با شروع بکار شورای اسلامی دوره پنجم یکبار دیگر جهان شاهد حضور پرشکوه مردم در عرصه های اجتماعی و بروز مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی شد . با انتخاب مردم خدمتگزارانی تازه نفس و علاقه مند به خدمت به عرصه خدمت گذاری مردم وارد شده و می روند تا در ۴ سال آینده امورات عمرانی مردم در دست توانای آنان روزبروز شاهد شکوفایی شهر و آبادانی گردد .

شورای اسلامی شهر و روستا امروز با پشتوانه رای مردم آماده شده اند تا با انتخاب مدیر شهری توانا ، خدمت رسانی به مردم را در سر لوحه کار خود قرار داده و شعارهای انتخاباتی خود را جامعه عمل پوشانده و مردم سالاری دینی را به منصه ظهور بگذارند ، انتخابی آگاهانه و هوشمندانه در این مسیر می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات مدیریت شهری باشد . انتخاب مدیری توانا و آشنای به وظایف خود و شهرداری از دلایل اصلی توانایی شوراهای شهری است . در این راه شوراهای اسلامی می بایستی و فارغ از نگاه قومی ، فامیلی ، طایفه ای و صرفاً تخصص و تعهد یک مدیر ملاک اصلی انتخاب قرار دهند موقعیت خود و شهر خود را تضمین خواهند نمود لذا توجه به درخواست مردم و برنامه های شورای اسلامی شهر از اهم مواردی است که می تواند ملاک عمل قرار گیرد امید است با همکاری مسئولین محترم با شهرداری و شورای اسلامی شهر ها این حلقه واسطه بین مردم و مسئولین بتوانیم شهرها و روستاهای آباد و پر رونقی داشته باشیم و در تلاش برای تحقق شعار سال فرموده رهبری فرزانه انقلاب و در راستای اجرای سیاست های دولت محترم قدمهای خوبی برای مردم بردارند . انشالله .

بر اینجانب نیز افتخاری است که در خدمت مردم شریف و ولایت مدار شهر فرادنبه بیش از پیش در کنار اعضای تازه نفس شورای اسلامی دوره پنجم بتوانم به مانند سربازی کوچک در یک نظام بزرگ گامهای هر چند اندک در جهت عمران و آبادانی بردارم در این راه دست نیاز و کمک به طرف همه مسئولین محترم ، اعضای شورای اسلامی شهر ، معتمدین و خانواده های بزرگ و معزز شهداء دراز کرده و انتظار کمک دارم .

ابوالقاسم طهماسبی

شهردار فرادنبه